Road Ranger

Road Ranger

OFFROADMAN

OFFROADMAN

OM Canopies s.r.o.
Nádražní 2442/22
680 01 Boskovice

e-mail: info@roadranger.cz
tel: +420 731 704 104

Mitsubishi L200

RH4 Standard

Kvalitní hardtop v moderním designu bez bočních oken. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Poslouží k užívání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2015+.

RH4 Special

Kvalitní hardtop v moderním designu s bočními prosklenými okny. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Poslouží k užívání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2015+.

RH4 Profi Plus

Kvalitní hardtop v moderním designu s odklopnými bočními okny. Společně s Vaším pick-upem vytváří velmi elegantní vzhled. Poslouží k užívání jak v soukromém sektoru, tak i v podnikání. Vhodný pro vozy verze DC 2015+.

RH3 Standard EC

Kvalitní sportovní hardtop bez bočních oken elegantního vzhledu s možnostmi využití jak v oblasti komerčního provozu tak při trávení volného času. Vhodný pro vozy verze ExtraCab 2015+.

RH3 Special 2015+

Kvalitní sportovní hardtop elegantního vzhledu s výklopnými bočními okny, nabízející širokou škálu možností využití jak v oblasti komerčního provozu tak při trávení volného času. Vhodný po vozy verze ExtraCab 2015+.

RH3 Profi 2015+

Kvalitní sportovní hardtop elegantního vzhledu s odklopnými bočními dveřmi, nabízející širokou škálu možností využití jak v oblasti komerčního provozu tak při trávení volného času. Vhodný pro vozy verze ExtraCab 2015+.

RR Alucover

Nová generace hliníkového krytu nákladového prostoru. Jednodílný nepřerušený kryt, který nejen skvěle vypadá, ale jeho konstrukce udržuje náklad v suchu a bezpečí. Vhodný pro vozy od roku 2015+.

Bedliner - ochranná vana do korby

Plastová vana pro ochranu ložné plochy pickupu.

Velmi praktická výsuvná plošina usnadňující přístup k přepravovanému nákladu.

Bed Extender

S produktem Bed Extender získáte především větší užitnou délku zavazadlového prostoru vozu. Navíc může sloužt k zajištění přepravovaného nákladu.

Multifunkční rampa

Velmi kvalitní hliníková rampa s několika možnostmi využití.

Hliníkový nájezd

Snadno rozložitelný hliníkový nájezd.

Příčníky na hagusy 122cm

Kvalitní hliníkové příčné střešní nosiče, připevnitelné na hagusy.

Giro Speed Rack

Snadno připevnitelný nosič jízdních kol.

Pracovní LED osvětlení

Širokoúhlé LED pracovní světlo zajistí perfektní osvětlení celé nástavby.